معرفی کارگاه‌ها

۱. کارگاه «هوش مالی ـ سطح یک»

مباحث این کارگاه از دو موضوع کاربردی و مهم، «مسئولیت پذیری ـ هدف­گذاری» و «هوش مالی» تشکیل شده است. در پایان این دوره شرکت‌کنندگان با اصولی همچون مسئولیت‌پذیری، هدف‌گذاری در زندگی و کار، آشنایی با اصول صحیح پس‌انداز کردن، خرج کردن و بخشیدن به دیگران آشنا می‌شوند.


۲. کارگاه «هوش مالی ـ سطح دو» با استفاده از کتاب «پول و دگرگونی»

این کارگاه، با پرداختن به گزینه­های وام، بدهی، پس­انداز، بازنشستگی و نحوه تعامل صحیح با آنها، راهکارهای مؤثری برای رسیدن به سطح مطلوبی از وضعیت اقتصادی ارائه می‌کند.

در این کارگاه مبتنی بر کتاب «پول و دگرگونی»، خواننده با اصول و مراحل هوش مالی ذیل آشنا می­شود: (۱) بودجه‌بندی پول، (۲) پس‌انداز پول، (۳) نحوه تسویه بدهی، (۴) زندگی بدون بدهی، (۵) نحوه پس‌انداز کردن برای دوران بازنشستگی، (۶) نحوه پس‌انداز برای دانشگاه و ازدواج فرزندان و (۷) چند بار بازنشسته‌شدن در زندگی.


۳. کارگاه «هوش مالی ـ سطح سه» با استفاده از کتاب کتاب «آرامش مالی»

در این کارگاه، اصول و راه‌های رسیدن به آرامش مالی در زندگی بررسی می شود، این کارگاه بر پایه کتاب «آرامش مالی» است که در آن، شرکت‌کنندگان و خوانندگان با ۳۷ نکته و راهکار رسیدن به آرامش مالی در زندگی­شان آشنا خواهند شد.


۴. کارگاه «هوش مالی ـ سطح چهار» با استفاده از کتاب «خانواده ثروتمند»

در این کارگاه، شرکت‌کنندگان با ویژگی­های رفتاری صحیح یک خانواده ثروتمند و نحوه تربیت صحیح فرزندان در یک خانواده دارای هوش مالی بالا آشنا می‌شوند.

در این کارگاه، افراد با استفاده از کتاب «خانواده ثروتمند» با موضوعات ذیل آشنا می­شوند:

۱. نحوه تعامل صحیح با فرزندان در مقوله «پول توجیبی» و کار کردن آنها
۲. آموزش عملی اصول بودجه­بندی، پس‌انداز و بخشش برای مقاطع سنی مختلف
۳. رفتار صحیح بزرگسالان با کارت­های اعتباری و نحوه پرداخت بدهی
۴. راه‌های نهادینه کردن اصول هوش مالی در خانواده و برخورداری از سنت خانوادگی جدید در مباحث هوش مالی


۵. کارگاه «هوش مالی ـ سطح پنج» با استفاده از کتاب «بازنشستگی مطلوب»

در این کارگاه، شرکت‌کنندگان با ویژگی­های رفتاری و مالی صحیح برای بازنشسته شدن و رسیدن به سطح مطلوب در زمان بازنشستگی، در سال‌های آخر کار آشنا می‌شوند.